پذیرایی فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه

پذیرایی: فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه رژیم غذایی سرطان سینه توت فرنگی تومور سرطانی

گت بلاگز خوزستان استعدادهای درخشان، امید دانشگاه‌های کشور هستند

رئیس دانشگاه شهید چمران اهوازگفت: استعدادهای درخشان، امید دانشگاه‌های کشور هستند که در آینده در دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی یا دیگر مراکز حساس کشور مشغول به

استعدادهای درخشان، امید دانشگاه‌های کشور هستند

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ادکتر غلامحسین خواجه ،رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه هر کاری جهت استعدادهای درخشان، سرمایه گذاری جهت کشور هست، بیان داشت: ما بی هیچ مضایقه ای جهت تقویت آن ها دریغ نخواهیم کرد و برنامه هایی جهت کمک به این دانشجویان داریم.

دکتر غلامحسین خواجه در سیزدهمین آیین تجلیل از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز که امروز، (دوشنبه، یکم خردادماه) در این دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک حماسه روز جمعه اظهار کرد: چه آن هایی که در انتخابات با رأی مردم گزینش شدند و چه کسانی که رأی نیاوردند، پیروز انتخابات هستند؛ اکنون مسابقه ها تمام و رفاقت ها شروع شده است است.

وی با بیان اینکه تمام دانشجویانی که وارد این دانشگاه می شوند، استعدادهای درخشانی هستند که جمعی از آن ها خودشان را بهتر نشان می دهند، گفت: استعدادهای درخشان، امید دانشگاه های کشور هستند که در آینده در دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی یا دیگر مراکز حساس کشور مشغول به کار می شوند. هر کاری که ما جهت استعدادهای درخشان انجام دهیم، سرمایه گذاری جهت کشور است و نباید از هرچه که از دست مان برمی آید دریغ کنیم.

عبارات مهم : اهواز

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: از فلسفه های تشکیل دفتر استعدادهای درخشان در این دانشگاه، این بود که با برنامه ریزی این استعداها را شکوفا کند. ما در این دانشگاه بی هیچ مضایقه ای از توان خود جهت کمک به آن ها و تقویت دفتر استعدادهای درخشان در هیچ زمینه ای دریغ نمی کنیم و برنامه هایی جهت کمک به آن ها داریم که تا وقت قطعی شدن نمی توان آن را اعلام کرد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اهواز | برنامه | دانشگاه | دانشگاه | دانشجویان | برنامه ریزی | استعدادهای درخشان | استعدادهای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog