پذیرایی فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه

پذیرایی: فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه رژیم غذایی سرطان سینه توت فرنگی تومور سرطانی

گت بلاگز بین‌الملل وهابی‌ها و میزبانان ترامپ در ریاض همان «افراط‌گرایانی» هستند که وی خواستار تشکیل ائتلاف علیه آن‌ها شد

استاد دانشگاه کالیفرنیا در گفتگو با اسپوتینک اظهار داشت رئیس‌جمهور آمریکا در ازای قراردادهای سودآور، حمایت عربستان از تروریست‌ها را نادیده می‌گیرد.

وهابی‌ها و میزبانان ترامپ در ریاض همان «افراط‌گرایانی» هستند که وی خواستار تشکیل ائتلاف علیه آن‌ها شد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ استاد دانشگاه کالیفرنیا و کارشناس سیاسی، در گفتگو با خبرگزاری اسپوتینک، اظهار داشت دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا، در سفر به ریاض، پایتخت عربستان، ثابت کرد حاضر است در برابر قراردادهای سودآور نفتی از این حقیقت که سعودی ها از تروریست ها حمایت می کنند، چشم پوشی کند.
وی افزود انعقاد قرارداد تسلیحاتی میان واشنگتن و ریاض نشان می دهد یکی دیگر از دولت های آمریکا مایل است نقش عربستان را در حمایت از تروریست ها در برابر خرید نفت از این کشور، نادیده بگیرد.

عبارات مهم : آمریکا

در ادامه گزارش با اشاره به ارتباط میان سعودی ها و تروریست هایی که حدود 3 هزار نفر را در حمله به مرکز تجارت جهانی (11 سپتامبر سال 2001) و ساختمان وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) و حمایت ریاض از این تروریست ها آمده است: بعد از سفر ترامپ به ریاض، عربستان به سرمایه گذاری های عظیم در بخش اقتصاد آمریکا ادامه خواهد داد. این کشور همچنین جایگاه خود را به عنوان بزرگترین خریدار تسلیحات آمریکایی به [بهانه] دفاع از خود در برابر کشور عزیزمان ایران حفظ خواهد کرد.
سخنرانی و بیانات مدیر جمهور آمریکا در ریاض بیانگر آن بود که دولت ترامپ همچنان خود را متعهد به پشتیبانی از [تجاوز نظامی] عربستان به یمن و بمباران غیرنظامیان یمنی می داند.
این استاد دانشگاه در ادامه گفت سخنان ترامپ در ریاض در جهت سیاست «جرج بوش» مدیر جمهور اسبق آمریکا، بود که «یا طرف ما هستید یا با تروریست ها». وی افزود سیاست رؤسای جمهور آمریکا در تقسیم دنیا به دو بخش «تروریست ها و غیر تروریست ها» شاید از نظر سیاسی در داخل آمریکا مؤثر باشد، ولی در سطح بین المللی منطبق بر واقعیت نیست.
این کارشناس سیاسی افزود: ترامپ این واقعیت را نادیده گرفت که وهابی ها و میزبانان سُنی اش همان «افراط گرایانی» هستند که وی خواستار تشکیل ائتلافی جهت مبارزه با آن ها شده است است.
این استاد دانشگاه در ادامه، کشور عزیزمان ایران را مانع مهم بر سر راه تحقق رؤیای ترامپ که عادی سازی روابط واشنگتن-مسکو هست، خواند و افزود مدیر جمهور آمریکا نباید از روسیه توقع داشته باشد از روابط حسنه با کشور عزیزمان ایران چشم پوشی کند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آمریکا | عربستان | آمریکایی | عربستان، | تروریست ها | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | استاد دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog