پذیرایی فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه

پذیرایی: فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه رژیم غذایی سرطان سینه توت فرنگی تومور سرطانی

گت بلاگز بین‌الملل به آمریکا اعتماد نکنید ، هشدار حکیم راجع به اوضاع منطقه/ مقتدا صدر

رهبر ائتلاف ملی و رهبر جریان صدری ها در بیانیه هایی، به برگزاری اجلاس ریاض تصویر العمل نشان دادند.

به آمریکا اعتماد نکنید ، هشدار حکیم راجع به اوضاع منطقه/ مقتدا صدر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، سید عمار حکیم رهبر ائتلاف ملی ، بزرگترین جریان سیاسی عراق و سید مقتدا صدر رهبر جریان صدری ها در عراق، روز شنبه در بیانیه هایی، به برگزاری اجلاس ریاض تصویر العمل نشان دادند؛ حکیم نسبت به گسترش شکاف منطقه ای هشدار داد و مقتدا صدر به رهبران عرب و اسلامی توصیه کرد به آمریکا اعتماد نکنند.
سید عمار حکیم در بیانیه خود در شامگاه شنبه، به شیوه کنار گذاشتن و دور کردن هر یک از دولت های منطقه از کنفرانس ها و گفت وگوها، هشدار داد و گفت که این رویه به گسترش شکاف های موجود در منطقه می انجامد.

عبارات مهم : اسلامی
وی با بیان اینکه دنیا در حال حاضر، دنیا روابط متوازن با همه طرف هاست، نه دنیا شدت یافتن در روابط منطقه ای و بین المللی، گفت رویه دور ساختن یا کنار گذاشتن دولت ها از کنفرانس ها و گفت وگوها بر پیچیدگی اوضاع خواهد افزود و شکاف ها را تعمیق خواهد کرد.

وی، اوضاع درگیری و رویارویی در منطقه را جهت هیچ یک از کشورهای منطقه خیر ندانست و گفت، باردیگر بر فضای احترام میان کشورهای منطقه تاکید می کنیم.
حکیم در بیانیه خود، باردیگر دعوت از 5 کشور ایران، ترکیه، عربستان، مصر و عراق جهت نشستن دور میز گفت و گو جهت حل پرسشها منطقه را تکرار کرد و گفت این کشورها جهت حل مباحث و پرونده های اختلافی باید به صراحت و صادقانه گفت وگو کنند.
رئیس ائتلاف ملی، همچنین تاکید کرد که جهت مهار بحران و جنگ ها در منطقه باید به شدت تلاش کنیم.
از طرف دیگر سید مقتدا صدر رهبر جریان صدری ها در عراق، آمریکا را دولتی معتدل ندانست و برگزاری کنفرانس با دونالد ترامپ مدیر جمهور این کشور را امری ‘زشت’ توصیف کرد.
وی که روز شنبه با گروهی از فعالان اجتماعی که اخیرا در مرکز بغداد ربوده شده است و به سرعت به وسیله نیروهای پلیس آزاد شدند، گفت ، به دولت های عربی و اسلامی توصیه می کند که به آمریکا اعتماد نکنند.
کنفرانس ریاض به ابتکار دولت سعودی که قرار است امروز یکشنبه با همکاری سران بعضی کشورهای اسلامی و عربی و حضور دونالد ترامپ برگزار شود، طی روزهای اخیر با تصویر العمل هایی شدیدی در بغداد روبه رو بوده هست.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اسلامی | اعتماد | بیانیه | آمریکا | بین الملل | عراق | جریان صدر | مقتدی صدر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog