پذیرایی فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه

پذیرایی: فرنگی محققان مطالعات سرطان سینه رژیم غذایی سرطان سینه توت فرنگی تومور سرطانی

گت بلاگز اردبیل رسیدگی به 74 درصد از مطالبات شهروندان در اردبیل

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: از شروع امسال به صورت میانگین به 74 درصد از مطالبات شهروندان در اردبیل اقدام شده است هست.

رسیدگی به 74 درصد از مطالبات شهروندان در اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، شهرام لازمی زارع افزود: از شروع امسال تا آخر اردیبهشت ماه بالغ بر یک هزار تماس دریافتی از شهروندان در مناطق 4گانه شهرداری در دو حوزه عمرانی و خدمات شهری داشتیم که به صورت میانگین به 74 درصد از مطالبات شهروندان اقدام شده است است و نسبت به 17 درصد از مطالبات اقدام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه معاونت خدمات شهری کارها متعددی را در زمینه عمران و خدمات شهری به شهروندان ارائه می کند گفت: معاونت خدمات شهری علاوه بر پیگیری به پرسشها شهری، به پرسشها شهروندان نیز از طریق تلفن گویای 137 پاسخگو است.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل تصریح کرد: بیشترین مطالبات در حوزه عمرانی مربوط به آسفالت ریزی، لکه گیری و تسطیح و شن ریزی معابر است و در بخش خدمات شهری بیشترین درخواست ها مربوط به جمع آوری خرده شیشه ها در سطح شهر است.

رسیدگی به 74 درصد از مطالبات شهروندان در اردبیل

لازمی زارع بیشترین درخواست های شهروندان را در حوزه خدمات شهری بیان کرد و گفت: از جمله امور انجام شده است در بخش خدمات شهری مشمول بر جمع آوری سگ های ولگرد، جمع آوری زباله، رفت و روب، اخطار به کارگران شهرداری به علت کم کاری، برطرف سد معبر، معدوم کردن موش ها، پیگیری به فضای سبز و تعمیر چراغهای فضای سبز، جمع آوری مازاد و نخاله، لایروبی و شست و شوی هوا آب، پیگیری به زمین بایر و موارد نظیر این امور است.

وی از جمله امور انجام شده است در بخش عمران را آسفالت ریزی و لکه گیری معابر تسطیح و شن ریزی، تعمیر پازل پیاده روها،تعمیر هوا آب،رسیدگی به تخریب آسفالت،ایجاد پیاده رو و راه اندازی پل ماشین رو عنوان کرد.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: تعمیر | آسفالت | اردبیل | شهرداری | اردبیل | رسیدگی به مشکلات | مطالبات شهروندان | خدمات شهری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog